Hakkımızda

Hakkımızda 2017-10-12T11:54:47+00:00

Ankara Asbest

Asbest alanında uzman kadromuz ile Ankara ve tüm Türkiye’de hizmetinizdeyiz. Sertifikalı  personelimiz yetkili uzman kadromuz ile Asbest alanında sizlere çözüm sunmaktayız.

Türkiye’deki çok çeşitli bina, endüstriyel tesis vb. yerlerde Asbest Araştırması ve Numune çalışmaları yaparak, bu tehlikeli maddenin bertarafını sağlıyoruz. Çalışma ve İş Güvenliği Yasaları ve yönetmeliklerde bulunan esaslara uygun olarak olarak, tesislerinizde ve binalarınızda daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Sorunsuz hizmet ve detaylı tespit raporunuzu hızla alacağınızı taahhüt ediyoruz. Periyodik denetimler ve mekan ölçümlerini yaparak, tarafınıza durum tespit raporunu sunuyoruz. Asbest, kötü koşullarda ise mutlaka çok iyi bir yöntem, süreç ve profesyonel ekiplerce sökülmeli ve uzaklaştırılmalıdır.

Hedefimiz, Ankara Asbest olarak, nitelikli teknik kadromuzun uzmanlığını arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak, başarılı projelere imza atmak. Ülkemizde Asbest konusunda çözüm ortağınız olmaktır.

Ankara Asbest olarak biz

Asbest içeren yapılarda yıkım veya söküm işleri, Asbest içeren malzemelerin sökülmesi, yerinin değiştirilmesi ya da kapalı bir alana taşınması, Asbest içeren yapı ya da altyapıların yapım, değişim, bakım, onarım ya da yeni bir hizmet için yenileme süreçleri, İnşaat sahasındaki asbest ya da asbest katkısı içeren ürünlerin taşınması, yüklenmesi, yerleştirilmesi, depolanması, kontrolü ve toparlanması işlemleri sırasında oluşmaktadır.